Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa Twojego biznesu to Twój najlepszy pracownik. Wizytówka, która pracuje dla Twojej firmy 24 godziny na dobę. Zadbaj o to, by użytkownicy trafiający na Twoją stronę internetową byli pod wrażeniem, a z odwiedzających zmienili się w klientów.

Profesjonalny wizerunek

Wielu Twoich klientów zanim wybierze się do Twojej firmy będzie szukało jej w internecie. Pierwszego wrażenia nie zrobisz drugi raz, więc warto by Twoja strona internetowa była najwyższej jakości. Wiemy jak to zrobić.

Zapytaj o stronę www

Optymalizacja SEO

Dobrze jest mieć dobrą stronę internetową, ale jeszcze lepiej jest mieć dobrą stronę internetową, na którą wchodzi wielu użytkowników. Dzięki ogromnej wiedzy na temat pozycjonowania, już podczas tworzenia Twojej witryny zadbamy o to by polubiła się z wyszukiwarką Google.

Zapytaj o stronę www

Co zyskasz tworząc stronę internetową z nami

System zarządzania treścią

Po utworzeniu strony internetowej nadal możemy Ci pomagać, jednak nie jesteś od nas zależny. Możesz sam rozwijać witrynę.

Optymalizacja witryny

Zadbamy, by kod Twojej strony był zgodny z wytycznymi Google. Dobra optymalizacja witryny, to ważny element pozycjonowania.

Responsywność

Stworzone przez nas strony są responsywne, to znaczy że są dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych

Copywriting

Nie masz pomysłu, co napisać na swojej stronie? Napiszemy dobre treści, które będą atrakcyjne dla użytkowników oraz Googlebota.

Szkolenie z obsługi

W cenie stworzenia strony otrzymujesz pakiet szkoleniowy dopasowany do Twoich potrzeb zarządzania stroną internetową.

Hosting i domena

Pomożemy wybrać i zarejestrować domenę, przygotujemy hosting odpowiedni do Twoich wymagań.