Twoja firma potrzebuje strony internetowej – o tym jesteśmy przekonani. Niewiele w biznesie jest podobnych sytuacji, w których nie ma prawie nic do stracenia, a tak wiele można zyskać.

Strona internetowa dla Twojej firmy

Tak zwana poczta pantoflowa to wciąż bardzo dobry sposób na pozyskiwanie nowych zleceń. Zadowolony klient poleci Twoją firmę znajomemu, ten swojej koleżance i tak możesz liczyć na płynność w biznesie. To optymistyczny i ekscytujący scenariusz, ale jako przedsiębiorca wiesz, że bezpieczniej jest zdobywać klientów nie tylko za pomocą jednej drogi.

Dlaczego nie pomóc sobie jeszcze na innych frontach? Jednym z nich będzie strona internetowa, której rezultaty działania – jeśli jest profesjonalnie stworzona i pozycjonowana – zobaczysz zaskakująco szybko.

Strona internetowa to dobre pierwsze wrażenie

Nie każdy potencjalny klient będzie mógł poznać Cię osobiście i wyrobić sobie opinię o Twojej usłudze na podstawie tradycyjnej rozmowy. Dlatego strona internetowa ma być namiastką spotkania z Tobą i być wirtualną wizytówką: Twoją i Twojej firmy. To Ty zdecydujesz, co chcesz zaprezentować na stronie i jakie aspekty swojego biznesu podkreślić.

Strona internetowa pokaże zadowolonych klientów

Bez obaw, poczta pantoflowa nie odejdzie do lamusa. Na stronie internetowej Twojej firmy znajdzie się miejsce na opinie zadowolonych klientów. Ci, którzy będą chcieli polecić Twoje usługi, bez większej zachęty podzielą się ze znajomymi linkiem do Twojej strony, dzięki czemu nowe osoby błyskawicznie się na niej znajdą.

Bez takiej wirtualnej wizytówki sam zainteresowany miałby możliwość tylko do Ciebie zadzwonić. Odbieranie telefonów pewnie nie jest dla Ciebie kłopotem, ale spójrzmy na to od strony klienta. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze dla zleceniodawcy: odwiedzenie strony www i sprawdzenie oferty mniej wymaga i mniej zobowiązuje niż telefonowanie. Szczególnie dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad usługą lub zwyczajnie… nie cierpią do kogoś dzwonić. Kto by pomyślał, że stworzenie strony internetowej dla swojej firmy to dowód empatii!

Strona internetowa wyjdzie naprzeciw potrzebom

Twoi klienci są w Internecie i każdego dnia informują wyszukiwarkę o swoich potrzebach. To świetnie, jeśli mogą poznać Twoją ofertę za pośrednictwem Facebooka, ale nigdzie nie będziesz mieć takiej władzy jak na swojej stronie. O losach Twojego fan page w kilka chwil mogą zdecydować zarządzający Facebookiem ludzie. Obecnie, aby skutecznie promować się na portalach społecznościowych, trzeba regularnie inwestować fundusze w promocję. Dlaczego zatem nie zapłacić raz za swoje miejsce w sieci?

Twój biznes potrzebuje strony internetowej. Zlecenie stworzenia jej nigdy nie było prostsze. Twoi klienci w sieci czekają, by Cię znaleźć!